GRP Mühendislik Markası Olan IATA Yetkili TR Freight ile Artık Kimyasal Numunelerinizi Müşterilerinize Ulaştırmak Çok Kolay. Milyon Dolarlık İş Anlaşmasından Olmayın. Tehlikeli / Tehlikesiz Kimyasal Numunesi Gönderileriniz İçin Hemen TR Freight ‘ e Ulaşın. 

GRP Mühendislik Ltd Şti Markası Olan TRF (TR Freight & Logistics) Türkiye’nin İlk ve Tek IATA Yetkili Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşudur. Aynı Zamanda FIATA, UTİKAD, GLA Family Üyelikleri Bulunan TRF, WCA DG Kabulü Alan Tek Türk Firmasıdır. Tüm Tehlikeli Maddeler ve Kimyasallar İçin Numune Gönderimleriniz ya da Büyük Çaplı İthalat / İhracat İşlemlerinizde Tüm Aşamaları Yönetiyoruz. İsterseniz Kapı Teslim İsterseniz Liman/Havalimanı Teslim ile Numunelerinizi Potansiyel Müşterilerinize Ulaştırıyoruz.

Sizin İçin Belkide Milyonlarca Dolarlık Anlaşmanın Zeminini Oluşturacak Numune Sunumlarından Uzak Kalarak Zarar Etmeyin. TRF ile Tüm Gönderiler Mümkün.

Neler Yapıyoruz?

  • Hazırladığınız Numuneleri Kapınızdan Depomuza Transfer Ediyoruz.
  • Ürün Muhteviyatına Göre Gerekli Sınıflandırmaları Yapıyor, UN Onaylı Ambalajlama ve Etiketlemelerini IMO/IATA Kuralları Kapsamında Tamamlıyoruz.
  • Taşıyıcıya Sunulması Gereken Malzeme Güvenlik Bilgi Formları (MSDS/SDS/GBF) Eğer 1 Seneden Eski ise Kimyasal Değerlendirme Uzmanlarımız ile Gerekli Revizyon ve Güncellemeleri Sağlıyoruz.
  • Gerekli Olan Tehlikeli Madde Deklarasyon Formlarını (IMO/DG Form) Uzman DGR Ekibimiz ile Oluşturuyoruz.
  • Müşterinize Çok Cüzi Bir Gümrük Faturası Kesiyor ve Numunenizi Gideceği Ülkeye IATA Yetkimiz ile Gümrüklemesini de Yaparak Gönderiyoruz.
  • İsterseniz Müşterinizin Olduğu Şehrin Hava Limanına & Limanına Ulaştırıyor, İsterseniz Yerel Bölgede Gümrüklemesini de Yaparak Kapı Teslimatı Sağlıyoruz.

Bu Sayede Belki Milyonlarca Dolarlık Bir Anlaşmanın Zeminini Oluşturuyoruz.

TRF ile Tüm Gönderiler Mümkün. Hemen Bize Ulaşın, Milyonluk Anlaşmalardan Olmayın.

Hemen İletişime Geç

Bilgi almak için hemen iletişime geç!