GRP Hakkında

GRP; Çevre Yönetim Hizmetlerine Yönelik Avrupa Sözleşmeleri’nin ülkemizde yürürlüğe girmesi ile birlikte, yüksek mühendislik uzmanlıkları gerektiren bu alanda verilen danışmanlık hizmetleri ile sektörün öncülerinden olmuştur. GRP ilk kurumsal Çevre Danışmanlığı kuruluşlarından birisidir.

Markalaşmasını ve sistemini yüksek tecrübe ile oluşturmuş GRP, kendisine güvenerek çalışmayı tercih eden, firmalarını GRP sistemine emanet eden tüm kuruluşlara karşı yaklaşımını, öncelikle yüksek korumacı ve aile yapılanması şeklinde oluşturmakta bu şekilde verimliliği arttırarak firmalara olumlu katma değerler sağlamaktadır.

Misyonumuz ve Nihai Hedefimiz

Kuruluş ilkemize sadık kalarak, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini yüksek kalite ile eksiksiz sunmaktır.

Güvenilir, tutarlı bir duruş sergiler, firma imajını gözetiriz.

Çalışanların tutum, davranış ve görünümleri, üçüncü şahıslarla ilişkileri ve yer aldıkları etkinlikler TMGD TR imajını olumsuz etkilememelidir.

GRP Grup personeli müşteri gizliliğini süresiz koruruz.

Müşterilere ait bilgiler şahsi çıkarlar için kullanılamaz ve GRP olarak personellerle süresiz gizlilik sözleşmesi yaparak ve %100 gizliliği sağlarız.

GRP Çevre Grup personeli müşteri gizliliğini süresiz koruruz.

TMGD TR rakiplerine avantaj yaratacak bilgileri, ticari sırları, çalışanlarımızın ve birlikte çalıştığımız kuruluşların özel bilgilerini korur üçüncü şahıslara açıklamayız.

Yazılı ve sözlü iletişimde saygı ve nezaket kuralları çerçevesinde hareket edilir

GRP çalışanları iş ilişkilerini kişiselleştirmeden yürütür. İş atmosferini olumsuz etkileyen kişisel düşmanlık ve kavgaya varan ilişkiler kabul edilemez.